blogísku, můj kamaráde

17. prosince 2016 v 17:57
Nedávno jsem v hodině odrážel útoky otravných spolužáků a spolužaček, co se se mnou neustále chtěli bavit. Byla suplovaná hodina a já jsem často terčem lidí, se kterými se nikdo nebaví. Protože já jsem schopnej se bavit úplně s každým, tak logicky se bavím i s těma, s nimiž se nebaví nikdo. A ti mi pak zazlívají, že se bavím se všema a né jenom s něma. Bože, měli by být vůbec rádi, že je mám aspoň trochu rád.

Nedávno jsem na suplované hodině chemie nějak moc nedával pozor a byl zabranej do svých vlastních vnitřních záležitostí, které kolují mou debilní krví skupiny A+
Moje pitomá spolužačka, která se usadila v mým stínu a nehodlá z něj vylízt a vlastně mě strašně otravuje jen svým hlasem zrovna seděla vedle mě a ťápala nějaké nesmysly o tom, že ji sere její kluk a že si najde někoho jinýho a kdo jí všechno poslal fotky. Vůbec mě to nezajímalo, ale jí nepomůže říct, ať drží tlamu a nebo na ni nereagovat, ona je prostě piča, ale já si na ni zvykl.
Já jsem byl zrovna zabranej do kreslení do mého sešitu zvrhlostí a úchylností. Psal jsem tam scénář svýho pohřbu, jak chci, aby vypadal a nějaké psychoobrázky. Kromě toho jsem tam vyfouknul pár červených propisek, takže to bylo celkem "chemicky krvavý".

Svůj pohřeb si představuju jako rapovej koncert... spíš diskotéku. No, prostě aby tam hrál jenom rap. Lidi by chlastali šáňo a víno a levnou whisky. Chci pohřeb v kostele, s otevřenou rakví a hudbou nahlas. Žádnej obřad, pořádně zvrácená orgie. Chci, aby na mou mrtvolu ostatní blili, házeli vajgly, popřípadě potřísnili semenem či chcali. Chci, aby se tam páry či více osob oddávaly vzájemnému uspokojování se. Chci, aby můj pohřeb byl veřejnou událostí na facebooku. Chci, aby moje rakev byla rudá, jako vlajka sovětská. Chci, aby mě po pohřbu vyhodili někam do kanálu, kde se rozložím a navždy otrávím podzemní vody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | Web | 19. prosince 2016 v 14:26 | Reagovat

Tak na tvůj pohřeb se rozhodně přijdu podívat :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama