extrémně pozitivní balada

23. prosince 2016 v 21:02 | DXW€Y
Máme dvacátý třetí prosinec roku 2016. Už osm let uplynulo od slavného dne, kdy v roce 2008 tehdy čtrnáctiletá Dominika Myslivcová zveřejnila video, jak se doma nakrucuje u televize ve vyzývavém růžovém oblečku a růžovým santagevercem na hlavu. Jo, nenávidím vánoce, ale musím uznat, že Santova čapka má fakt styl, co neumírá.
Vánoce jdou naprosto mimo mě. Nemám je rád, ale k nim necítím pozérskou zášť. Je sice fakt, že mě hodně serou, ale mám je prostě u prdele. Od nikoho nic nechci, všem jsem to vysloveně řekl a doufám, že to naši budou respektovat, že poslední, co potřebuju, tak aby mě někdo poslední týden v roce obdarovával jenom proto, že to vidí jako povinnost.
Jsem první den jenom zavřenej v pokoji, semtam vylezu zahulit a stáhnout pár cigár popřípadě si připravím nějaký hodně jedovatě karcinogenní jídlo a snažím se svět neobtěžovat svou mizernou existencí.
Mám radost, když mi někdo napíše. Většinou těm lidem ale neodepíšu, abych jim nezkazil jejich náladu a nebo jim odepíšu a tím jim tu náladu zkazím, protože všem cpu, jak mizerně se cítím, což samozřejmě zajímat nikoho nemusí.


každý tři hodiny dneska brečím. citovej mrzák jsem, ztroskotanec. uvězněnej v časoprostoru chci pořád něco vracet zpátky, ale není co. nic nikdy vlastně ani nebylo. mohlo být. proč není? doufám, že když kouřím před barákem, tak nikdo nevidí, jak prožívám popový písničky s pozitivním nádechem.
nejradši bych se viděl 100 metrů pod zemí. nemám chuť vůbec existovat a nebaví mě ani to, co mě dřív bavilo. ztratil jsem energií.
jediným důvodem, proč tady pořád zůstávám, je moje víra v lásku. jestli na tomto světě něco stojí za to, abych žil, je to láska. nevím jaká je, vlastně jsem ji nikdy nepoznal. nic opravdovýho. a čeká na mě vůbec něco takovýho? nebo je mi souzený být něčím otloukánkem, krátkodobou zábavou?
chtěl bych vypadnout. ne nějak extrémně daleko, ale řekněme na druhý konec této republiky. přežít třeťák, doklepat tu příšernou stoku, dojít do čtvrťáku, kterej je už easy, odmaturovat /d'oh, ono to slovo je děsivý, beru-li v potaz, že jsem měl maturovat letos, kdybych neměl jedinečnou možnost opakovat ročník/ a pak si jen vybrat vysokou někde v hajzlu a začít tam nový život. pobrat pár lidí a že je jich málo, co za to stojí a jít s něma na byt. divnej plán v divné budoucnosti. snad se vyplní ještě během této dekády.
chtěl bych se přestat litovat, chtěl bych, abych byl pro někoho důležitý, chtěl bych být milován stejně jako já chci milovat, chtěl bych, aby moje nesplněný touhy nebyly překážkou v dalším existováním, chtěl bych, aby se mi sny uplně nerozplynuly v páru. chtěl bych si dokázat, že jsem člověk, co je hoden bytí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama