Když je život jenom vaše diagnóza

14. prosince 2016 v 19:36 | dewey
S odstupem několika (nevím kolika) dní / pár týdnů celkem lituju smazání svého blogu a nezálohování si i na mě celkem vtipných článků. Za všechny jmenuju 32 nejčastějších otázek gayům, jak efektivně spáchat sebevraždu či strážce naší doby, které se mi celkem povedly. Jinak to byl celkem nezáživný blog, kde jsem měl fůru rozepsaných článků, některý celkem měly i šťávu. Ale kvůli tomu tento článek vůbec nepíšu. Dneska hodlám napsat další nesmyslnej slepenec, ale věřím tomu, že nejsem sám a jestli si to někdo přečte, tak se v tom i pozná.

 1. Při vstávání většinou pomýšlíte na to, že samotné otevírání očí vás obtěžuje a nejradši byste si je vypíchli či nechali zašít.
 2. Budík máte nastavený na pět hodin, přestože vstáváte až o půl sedmé, neboť si musíte dopřát svou denní dávku meme a oči, které byste si nejradši vypíchli, chcete ozářit světlem z telefonu.
 3. Všechno je relativně vpohodě, dokud vám nezačne bezdůvodně nadávat vaše sestra, která je zjevně nasraná stejně jako vy a ještě do vás na chodbě vrazí, protože chodí se zavřenýma očima. V koupelně se nezapomeňte pohádat o místo před zrcadlem či plivat si na ruce během čištění zubů
 4. Nesnídáte a když už, tak je vám ze žrádla po ránu tak blbě, že si jdete zapálit. /pokud máte co/
 5. Cestou na zastávku máte sluchátka v uších, v mém případě občas se sestrou prohodíme pár fajných slov.
 6. V autobuse, pokud máte možnost, si sednete a najednou nevíte, jakou hudbu si máte pustit, tak furt dokola přepínáte písničky a žádnou nenecháte dohrát. Máte zavřené oči a připadáte si jak v hudebním klipu, ve kterém se střídá několik písní - pozitivní summer songy i depresivní rap vám dokonale rozjebou mysl už ráno.
 7. Pokud to stíháte, ještě se před vstupem do školy stihnete pořádně zhulit a stáhnout minimálně 2 cigarety
 8. Celej den se snažíte sedět sám, protože nechcete nikomu otravovat vzduch, ale stejně jste natolik oblíbený, že vás každej furt otravuje se samýma píčovinama a nenechá vás léčit bolest hlavy z jejich keců.
 9. Když máte sluchátka v uších, má někdo v oblibě vás neustále prozvánět
 10. Lidi si myslí, že vaše sebevražedný kecy, kterých ze sebe denně vypustíte celkem dost, jsou jenom váš smysl pro humor.
 11. Váš smysl pro humor není humor.
 12. Nemůžete se s nikým vybavovat ani v hodině, protože máte neustále v hlavě své plány na to, jak bude probíhat váš pohřeb a dokonce si sami navrhujete rakev.
 13. Středobodem vašeho života je instagram.
 14. Trpíte sexuální abstinencí, ale sex vám příjde nechutnej.
 15. Jste zamilovaní do někoho, koho nikdy nemůžete mít a ten člověk vám to už pár let dává najevo.
 16. Vaše sebevražedný myšlenky nebere nikdo vážně, protože se tváříte, že to říkáte jako vtip.
 17. Lidi vás mají celkem rádi, což neplatí o vás. Vy sám sebe nesnášíte.
 18. Všem ochotně pomáháte a bavíte se s nima, i když nechcete. Přiblble se usmíváte.
 19. Dáváte všem najevo, že se vám líbí zvrácenosti a sám se chováte zvráceně.
 20. V hodinách psychologie máte potřebu se často projevovat svýma dementníma komentářema.
 21. Svět považujete za dost zvrácený, ale pokrytecký, takže když začnete mluvit o potratech, incestu či jiných citlivých tématech, vaši spolužáci se často smějí.
 22. Učitelé humanitních předmětů vás mají celkem rádi.
 23. Váš oblíbený předmět je literatura a sami toužíte po tom, abyste v ní jednou byli.
 24. Abyste jednou byli v učebnicích literatury, nebráníte se braní drog a alkohol pijete minimálně obden.
 25. Z alkoholu a drog jste tak vygumovaní, že škoda mluvit.
 26. Toužíte po tom, aby vás zabil člověk, kterého milujete a vy chcete při umírání koukat do jeho očí.
 27. Vůbec nevíte, co na gymplu děláte. U přijímaček jste sice byli na obou školách první, ale vaše studium se podobá tragické komedií se srpnovýma reprízama
 28. Nechápete pokrytectví českého vzdělávacího systému, který je možná tak v polovině minulého století, do školních řádů uvádí, že zakazuje využívání vlastních moderních technologií, ale když si v hodině kreslíte a máte to celé na háku, tak jste všem u prdele. Učitelé prostě nesnesou riziko, že by mohli vidět, že nějaký jejich student má telefon s jablíčkem.
 29. Minimálně dvakrát do týdne zaspáváte.
 30. Váš denní harmonogram stojí za piču. Chrápete různě přes den. Ve dvě ráno často zhulíte šest bongů, abyste usnuli, ale leda hovno.
 31. Když vás vyučující vyzývá k diskusi či vyjádření svého názoru, obvykle se vás ve třídě projeví maximálně pět ze třiceti. Z těch pěti lidí jste jedním z nich vy a jste v opozici vůči těm čtyřem ostatním, jejichž rozhled sahá od alternativních médií, přes oficiální média až po informace, které do nich nacpalo české školství. Jako jediný z nich máte kritické myšlení a uvažujete. Čtyři lidé vám oponují a říkají vám, že jste debil, učitel se staví spíš na jejich stranu. Když zvyšujete hlas, protože ty čtyři trotlové mluví všichni najednou a vpodstatě vám neříkají nic jiného, než že oni mají pravdu a vy ne, z těch pětadvaceti beznázorových se ozve někdo se slovy jako "ježiš už držte huby a nehádejte se" a všechno je vyřešeno.
 32. Vaše přezůvky ve škole jsou tak legendární, jak jen můžou být.
 33. Uvažujete o tom, že byste byli trvale na drogách a vynechávali dojezdy či abstinenční příznaky. Pouze to do sebe rvali vrchem a spodem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama