smazal jsem blog, abych založil novej

4. prosince 2016 v 21:15 | dewey
Snad mi tenhle blog přinese víc anonymity. Starej jsem musel smazat. Ne, že by ho někdo minimálně v poslední době četl, ale když už někdo, tak lidi, který nechci, aby ho četli, protože se může stát, že se v něčem, zrovna né moc lichotivým, na mém blogu vyskytnou. I tak můj blog ztratil na kvalitě, protože s příchodem podzimu jsem se opět vykořenil až do posledního kořínku a psal jsem na blog takové sračky a doplňoval je ještě sračkoidnějšíma obrázkama, že bych brečel.
Možná stačilo jen smazat pár článků, nemusel jsem mazat celej blog. Přecejen pár článků se mi fakt povedlo. Ani jsem si to nezálohoval, takže jsem to prostě vymazal. Ale jo, udělal jsem dobře. Když už jsem slavnej a lidi by znali můj blog, mohli by mi krást mou tvorbu. Beru to tak, že moje tvorba už dosáhla vrcholu a může být konečně zapomenutá. Nebo to beru tak, že starej blog byl prostě jenom takovou zkouškou před mým současným blogem.

Mám takovou krizi. Nevím, jestli je to tvůrčí krize, protože co se týče tvoření, umím jen něco psát (a to nemám ani estetické cítění ani vkus, takže moje texty nemůžu v žádným případě jako umělecké, pffff.)
Strašně rád bych jednou byl někým, kdo se živí psaním, tlučhubnictvím a nebo něčím podobným, ale vím, že na to nemám dostatek talentu.

Vlastně je mi jedno, jestli budu mít návštěvnost nebo ne. Čistě a jenom moje zápisky, moje pocity, možná názory, moje zážitky, srdceryvné blbosti, co mě potkají. NEJDE O POPULARITU, KDO TAKY DNESKA ČTE BLOGY, ŽEJO.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama