Leden 2017

smysl naší existence v nerealitě je ten, že nerepujeme s hotdogem s okurkou

4. ledna 2017 v 16:41 | DXW€Y
protože tento blog prakticky vlastně neexistuje, tak jen zkouším svou tvořivost, i když nemám co tvořit. prostě jsem se zhulil, přežral se, udělal si čaj /a dal jsem si do něj dokonce i cukr a citron, což normálně nedělám a vlastně mi to připomíná, že mám chuť na med nebo nutellu... zpět k věci. čaj+citron+cukr > cítím se už jako kdybych nebyl jen obyčená socka, už se cítím jako bych byl součástí vyšších kruhů.

přišel nám rok 2017. "hej, budu trapná lidi, ale máte nějaký předsevzetí, dávali jste si něco?" "jasná páka kámo, moje předsevzetí je nedávat si předsevzetí"

od prvního ledna nám natvrdo platí "pamlsková vyhláška" největší paskvil, co kdy mohl vzniknout, rozum nad tím zůstává stát, ale neobolševická paní 'mynystryně' se vlastně snaží všemožnými kroky zničit celé školství a učitelům zacpe tlamu tím, že jim bude rok co rok růst raketově mzda a školství zaměstná pár tisíc asistentů. zrušil praktický školy a teď se zuby nehty snaží zrušit i víceletá gymnázia. takže po prázdninách jsme došli do školy a já jsem nadšeně přivítal všude nové kohoutky. protože voda z naší školy je celkem hodně dobrá, ale ty nechutný kohoutky prostě byly na blití. nad kohoutkem nechybí cedulka "tyto kovové kohoutky byly pořízeny z dotačního programu "odstraňování svrabu ze škol. projekt byl sponzorován evropským fondem pro rozvoj a státním rozpočtem české republiky." a taky na automatech na pití, na kafe a na nějaký oplatky, bagety a já nevím co, je zelená cedule "upozornění pro nakupující - v tomto automatu není povolen nákup studentům z primy, sekundy, tercie a kvarty. porušení zákazu bude řešeno kázeňsky" pokud si koupít jen kelímek, což u nás taky lze, tak dostanete dvojku z chování, ale běda vám, jestli si do toho koupíte i kafe. to vám utrhneme palici. buď škola ze sebe udělá kreténa a nebo musí dát ty automaty pryč úplně. a taky zavřít bufet. a takovej krok povede k čemu? aby zrušili osmiletý gymply? takže škola zatím pokud chce automat na kafe udržet, tak buď ze sebe udělají kretény a vyplodí tuhle sračku, protože dement s lejstrem vymyslel a nebo to ve škole odstraní uplně. a nad celou touto nesmyslnou vyhláškou vlastně celkem kroutím hlavou, protože 50 metrů od naší školy je albert a každej si tam koupí co chce. takže zpět k věci, ta neobolševička Valachová zrušila školy pro imbecilní děti a teď zruší školy i pro nadanější děti, všechny je zprůměrují na základce. a vesnickej gympl jako ten náš se pak může buď zavřít a nebo se stát nějakou ekologickou integrovanou školou, kde bude spousta evropských cedulí a barevných košů na tříděný odpad. a její výrok, že střední odborné školy musí dohnat úroveň gymnázií. haha. nebudu se k tomu nadále vyjadřovat. ne, nemám rád školu, ale doprdele, tady jde vidět, že někdo jasně pracuje na tom, aby z mladých lidí vyrostli neschopní debilové, co budou volit levici. -___________-"

zamilovanost by mě mohla někdy přejít, nebaví mě myslet pořád na někoho, komu na mě nezáleží.