ALE V NAŠICH SRDCÍCH ZŮSTÁVÁME JAKO PŘÁTELÉ.

5. února 2017 v 20:20 | DXW€Y |  rubrika bez názvu s názvem
Přiznávám se, že nevěřím na iluze, kterou psychologie vysvětluje jako něco, co má reálný podnět, na rozdíl od halucinace, které reálný podnět nemají. Nevěřím na iluze a když je srovnám s halucinacemi, mnohem raději bych žil v halucinaci, absurdním světě, kde rozhovor dvou lidí není dialogem, ale dva šílené monology. Kde smyslem všeho bude jen vyfukovat cigaretový kouř a pít irskou whisky. Už jsem někdy vzpomínal, že "krutá realita" je nic oproti KRUTÉ NEREALITĚ?
Vzhledem k mé závislosti na hudbě bych uvítal, kdyby mi ten zasranej Bůh, či jaká iluze tady řídí ten náš simulátor života, pouštěl soundtrack ke všem situacím, se kterými se setkávám od ranní masturbace přes celodenní neodolatelnost až po večerní poslední masturbaci. Spánek nepočítám vole, to je přece iluze.
Téma týdne lze tradičně pojmout hodně depresivně, ale proč bych tady tohle dělal. Svoje deprese prohlubovat nebudu, nehledě na to, že mám teď obzvlášť dobrou náladu, neboť jsem byl poprvé po zhruba 4 letech konfrontován nenávistí pár heteráckých buzen, některý si už ani nepamatuju, jak vypadali, a ty, který si pamatuju, tak jejich jména často zapomínám. Zkrátka pár dementů přetékající testosteronem a hrdostí na svou šestadevadesátiprocentní diagnózu (přitom stejně vypadali, jako kdyby si hromadně lízali koule. takovej ten pampers výraz, jako má 50Cent) mi závidí, že i přes mou pitomou orientaci mě všechny holky totálně žerou a nejenom ony, protože prostě mám kouzlo osobnosti. Nebudu to rozvádět do detailů, prostě mě opravdu skutečně potěšilo, že se najde ještě někdo, kdo mě otevřeně a ve skupině nenávidí, nejsem na to už moc zvyklej a skoro jsem zapomněl, jaký to je. :)

Někdy si připadám, že se mi tento svět jenom zdá. Některé lidské konvence a zažité stereotypy mě, jako relativně průměrně inteligentního člověka, dosti pobuřují.
  • mrtvý člověk se spálí nebo zakope do zemi (v truhle!) a zoologické zahrady musí platit obrovské částky za krmiva pro krokodýly. proč? žijeme v iluzi, že mrtvý by se měli "pochovávat"
  • tvoje iluze, že Hillary Clinton by byla lepší prezidentkou třinácti kolonií, přidružených protektorátů, ruské Aljašky, Havaje a měla zásadní vliv na světové dění mě také dosti pobuřuje
  • pobuřuje mě Donald Trump
  • pobuřuje mě nenávist médií k Donaldu Trumpovi, Melanií Trumpové i Ivance Trumpové.
  • nedávno jsem četl v médiích prohlášení Madly Albrightové. tahle ženská ve mě evokuuje přesně to, co náckové říkali o Židech a to jsem největší sluníčkář, co znám
  • zdá se ti, že píšu uplně zcesty a nic nedává smysl? tak to jsi právě teď pochopil smysl tohoto nesmyslu.
  • život je sexuálně přenosná choroba se 100% šancí na umrtí.

Pořád věřím tomu, že mě miluje a že stojí za to a že se oplatí čekat (tři roky). Nějaká rádoby Gagafan píča by mi řekla, že it wasn't love, it was perfect illusion, ale co se týče lásky, tam přece iluze neexistuje. Mám rád Gagu, ale dneska mám den pro Chinaski a Wanastowi vjecy a taky si hodne broukám Taylor Swift, skvělá kombinace.

Zítra to bude 19 let od mého narození, protože to beru vážně, vytvořil jsem si pár iluzí, kterých se budu držet. Budu jim říkat předsevzetí. V podstatě je radši ani nebudu vypisovat, protože jsem je vymyslel pod vlivem šestkrát destilované amundsenky a taky stejně všichni víme, že pravidla jsou od toho, aby se porušovaly. Jsem popravdě moc hrdej na to, že jsem se narodil v roce, kdy prezidentoval manžel již zmíněné Hillary Clinton. Zrovna začátkem onoho roku 1998 celej svět řešil aféru, že americký prezident má nějakou mladou škaredou holku s polským jménem a strká jí do vagíny kubánský doutník a ona ten doutník pak kouří a že zrovna českej hokejovej tým vyhrál v Naganu a tak. V devadesátým osmým se vlastně nic zvláštního nedělo no. Ani nemůžu uvěřit, že je to už 19 let od mýho narození, vždyť není možný, že žiju tak "dlouho" a zároveň krátce. Všechno se tak mění, tak moc chvěje a já ty změny nevnímám.
Některým holkám by měli na penis psát "ze zmrazeného polotovaru" podobně jako se to píše na pečivo v obchodech. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 6. února 2017 v 8:08 | Reagovat

Tak tenhle článek je perfektní mišmaš všeho možného :-D

2 Jana Jana | E-mail | Web | 6. února 2017 v 9:48 | Reagovat

Hej úplně supúer myšlenkový vír se začátkem a koncem a s pointou! Čteno s připitomělým úsměvem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama