JAK SE [ne]CHOVAT VE SPOLEČNOSTI

1. května 2017 v 11:46 | DXW€Y |  rubrika bez názvu s názvem
První máj, kuřby čas.
S pořádnou kocovinou se dnes autor blogu vzbudil. Po zhruba desetiminutovém pátrání, jak jsem se to kurva dostal domů jsem to vzdal a normálně zavolal pár lidem, se kterýma jsem se včera potkal, jestli to neví. Samozřejmě všichni byli asi víc pissed off než já, takže nějakej rozumnej člověk se mi ozval až tak dvě hodiny po mém telefonátu. No a bylo mi řečeno, že jsem zblil celou lavičku na zastávce v přítomnosti asi 30 lidí, pak nasedl do taxíku a vítězoslavně si odjel. Nuž, udržování popularity není snadné.
Potkal jsem včera dost lidí a bavil se i s lidma, se kterýma jsem se nikdy předtím nebavil. Jako obvykle jsem se věnoval debatám o komunismu, terorismu, heterosexualitě a současnýmu rapu.


Vlastně ležím v posteli v pěkně smradlavých hadrech na propoceným prostěradle. Vzpomínám si, že jsem měl dost hlad v noci a ještě jsem se dosud ani nenajedl. Že jsme byli na pizze a já si poslední dva klínky vyklopil do klína. Pak jsme rychle před zavíračkou metli do tesca na flašku (holky byly v převaze a zvolily vodku. každej normální člověk ale chlastá whisky, pokud... no, konec "věty" si domyslete sami.
Koukám vedle sebe. vedle mě na posteli leží zlomený malboro a já jsem pěkně nasranej, že není celý a že to není camelka, kurva do píči. Doufám, že zítra půjdu do školy a všichni mí spolužáci mi povykládají svou verzi mého příběhu, jak moc v píči mě viděli a budou se tomu smát, jako by to byla moje přirozenost, jakože asi je.
Snad nebudu brzy potřebovat hospitalizovat z důvodu závislosti na alkoholu.
Všude je ten rozsypanej tabák, mísí se se všema drobkama a vším bordelem, co v posteli mám. Jsem fakt totální prase.


A titulek článku? Jak se chovat či nechovat ve společnosti? K tomu se asi nedostanu, protože než jsem došel na vesnickou kalbu, musel jsem projít dvěma hospodama a dorazil jsem tam, takříkajíc, našrot. Ale za to mám v telefonu spoustu nových čísel a spoustu nových známostí a jednu šňůrku vytáhnutou z tepláků /který ale vypadají jako džíny, lul/
Smysl tohoto článku je jen proto, že mám zablokovaný facebook a mám jeden fejkový, o kterým nechci, aby moc lidí vědělo /jakože už o něm ví skoro všichni/ a já se děsně nudím, když...
Aspoň přidám tunu postavantgardně dekadentních obrázků vyhrabaných z komunálního odpadu. Nebo radši ne. První, co jsem našel a skvěle a dokonale se hodí k tomuto článku je pokleslý nevyvinutý humor z roku 2004 aka hrála tam Lindsay Lohan tak je to skvělej film /americká sračka o holkách na střední škole. vždycky tohle byl můj svět/


Po asi dvou letech jsem se dostal z nešťastné lásky a nechávám to plavat. Prostě je mi to jedno. I když si poslední dobou s tím klukem smskuju každý den, už mě to nebolí.
Bolí mě jiný věci.
K tomu, že často hulím... tak taky často piju.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama